Prosinec 2011

Hlásky prosím :)

31. prosince 2011 v 13:03 | Kat |  About Me
Vím, že každýho to asi musí štvát a já Vás nenutím, prostě jestli Vám to nebude vadit dejte mi hlásek prosím :)

1. Pro Iana Somerhaldera v SONCelebrita :) > here

2. Pro Damona Salvatora v SONPostavaTVD :) > here

3. Pro The Vampire Diaries v SONSeriál :) > here

Pokud se Vám nechce hlasovat všude, tak mi prosím dejte aspoň jeden hlas v SONC pro Iana :)

OPLÁCÍM, předem děkuji :)

Monte Carlo

30. prosince 2011 v 14:15 | Kat |  Gossip girl
'Monte Carlo' Movie Stills HQ - monte-carlo photo

Právě jsem se podívala na ten film Monte Carlo a jsem hooooodně zklamaná, nevím jak Vás, ale mě to vůbec nechytlo, připadalo mi to jako film pro 11leté děti, taková láska jaká byla mezi postavou Leighton a tím borcem to je opravdu jen ve filmu, chudáci malé holky ještě si budou myslet, že se to může v reálném životě stát ! :D No ale co mě dostalo nejvíc.... DABING !!! Prostě katastroga, ten film jsem si stáhla jen kvůli Leighton a horší to být nemohlo :D Co jí to dali za dabérku, to asi nikdy nepochopím ! No ještě se to snažím vstřebat, prostě Lieghton jako Blair už nemůže nic překonat a když vím jak dokáže zahrát Blair, tak už mě s ní asi nic jinýho nezaujme...

Hlasy pro Damona :)

29. prosince 2011 v 0:34 | Kat |  About Me

Začala soutěž o nejlepší postavu přihlásila jsem se s postavou Damona Salvatora :)
Tak doufám, že mu dáte hlas :)

SONSeriál 1.kolo

28. prosince 2011 v 16:20 | Kat |  Soutěže
Tak a máme tu 1.kolo soutěže o nejlepší seriál :) Přihlásilo se Vás dohromady 7 soutěžících, což není moc, ale na zahájení soutěže to rozhodně stačí :) Začněte si schánět hlasy :) Vypadne jeden s nejmenším počtem hlasů, když budou mít dvě z Vás stejný a zároveň nejmenší počet hlasů, vypadnou asi obě :) To se ještě asi rozhodnu, možná uděláme nějaký dvojboj, která má pokračovat :) Aby to nebyla taková nuda :)

Hlasovat budu pro koho si sama vyberu v tomhle kole dávám hlas The Vampire Diaries a Tině v dalším kole už dostane hlas jiný seriál, který mám ráda, abych pořád nehlasovala pro to samé :)

Jinak na postup do dalšího kola potřebujete aspoň 5 hlasů, jinak automaticky vypadáváte !!

Soutěžící v celém článku:


Twitter 17

28. prosince 2011 v 14:20 | Kat |  The vampire diaries
Úžasná fotka z Ianova Twitteru :)

Přidal jí před 4 dny a napsal k ní:

Alone... Wow, quite
Překlad: Sám... Wow, docela


Hottest TV Guys Of 2011

27. prosince 2011 v 23:19 | Kat |  The vampire diaries

Stránka Hollywoodlife.com zveřejnila novou anketu. Tentokrát se hlasuje o nejžhavějšího muže na TV obrázovkách v roce 2011 ze seriálů The Vampire Diaries, Gossip Girl a Glee :) Ian vede ze všech herců s celými 50% a hned mírně za ním se 35% se drží Ed Westwick :) Jinak nikdo moc hlasů nemá :) Já abych byla upřímná se rozhodovala mezi Ianem a Edem :) Ian je samozřejmě jednička, ale říkala jsem si, že bude mít hlasů moc a Ed málo, ale nakonec jsem dala hlas Ianovi :) A ještě že tak, protože jsem Eda těžce podcenila ;) Můžete ale hlasovat i pro Paula Wesleyho, Josepha Morgana nebo Michaela Trevina :)

Pokračujuuuu :)

26. prosince 2011 v 14:02 | Kat |  About Me
Tak musím se přiznat, že jsem si nemyslela, že tyhle poslední tři dny budu blog zanedbávat, ale je to boužel tak :) Omlouvám se zase za svou nečinnost :D Ale Vánoční svátky mi dali zabrat stejně jako minulý rok, už jsem zapomněla jaké to vlastně je a ono se mi to rychle vrátilo :D 24.12. mi sice už od rána (1 odpoledne kdy jsem se vzbudila:D) nepřipadal jako Štědrý den, ale nakonec z toho byla krásná rodinná večeře s krásnými dárky pod stromečkem :) Nedostala jsem toho sice moc (maminka říká, že jsem na to už velká:D) ale za to moc krásné dárky :) Nějaký ty svetýrky, parfém, kosmetiku, kozačky, boty na podpatku, dvě luxusní kabelky, růžový tepláčky playboy a dokonalou teplákovou soupravičku v růžové barvě (to sice moc nemusím, ale k té soupravičce se ta barva prostě hodí:D) je to taková teplákovka spíš na léto, nejsou to tepláčky až po kotníky, ale minikraťásky, tílko a mikinka, ale je to semišový a nádherný :D Z té mám fakt radost :) Potom sem dostala ještě poukaz na prohuštění vlasů :) Protože si pořád stěžuju :D Mám je sice krásné dlouhý, ale ne tak hustý jak bych chtěla, i když každej říká že až dost :D Takhle budu aspoň kunda :D Takže s Vánocema jsem spokojená :) Problém je ovšem jinde :/ Včera jsem dostala kopačky od přítele.........................na to nevím co napsat, k Vánocům jsem mu koupila parfém za 980 k tomu ještě deodorant a vodu po holení v té samé značce dohromady za 600 to už máme 1580 + obrovský plyšový medvěd, ale hodně obrovský, je v podstatě velkej skoro jako já, na výšku menší na šřku větší :D Stál 1200 Kč... to se dostáváme na částku 2780 Kč :/ Teď to můžu max vyhodit do koše !!! Nebo dát bezdomovcům, je to v p*** ! Tak mi držte palce, dneska se máme sejít si o tom ještě promluvit, tak třeba to ještě nebude tak horký :(

K blogu:

Ikonky Affs jsou hotové, už udělám jen jednu, na kterou jsem zapomněla a mám to :) Víte, že já grafiku neovládám, takže na těch ikonkách nic zvláštního nehledejte :D Ale snad sem každému z Vás vybrala aspoň krásný obrázek, co se bude líbit :) A máte poslední možnost se přihlásit do SONSeriál, teď o svátcích nikoho nebudu mučit scháněním hlasů, takže kolo začne asi až někdy kolem Silvestra možná dřív možná později uvidíme :)

Merry Christmass :)

24. prosince 2011 v 16:46 | Kat |  About Me
Šťastné a veselé všem ;)

A hlavně bohatého Ježíška :D


SONSeriál

23. prosince 2011 v 15:21 | Kat |  SON...
Chtěla bych už pomalu začít zahájit soutěž o nejlepší seriál u mě na blogu :)
Ale boužel se zatím nepřihlásilo moc lidí, tak doufám, že se to zmnění, zatím se přihlásili 4 soutěžící (Ajinka - Secret Circle, Sajikiki - Gossip Girl, Katik-lol - Buffy the Vampire Slayer, Tina - The Vampire Diaries) byla bych ráda, aby se přihlásili ještě aspoň 2 soutěžící, ať máme aspoň nějaké větší množství kol :) Pravidla žádné nemám, tak jako v každé soutěži :) Schánět hlasy si můžete kde chcete a vypadne vždy 1 s nejmenším počtem hlasů :)

Tak doufám, že se ještě někdo přihlásíte :)

Do komentářů:

1.Nick
2.Blog
3.Seriál
4.Co na Diplom ?

Twitter 16

21. prosince 2011 v 20:35 | Kat |  The vampire diaries
Před pár dny naše oblíbené hvězdy ze seriálu The Vampire Diaries dotočily 14. díl a můžou si užít zasloužené volno. To už si pravděpodobně užívá také Nina s Ianem.
"Zrovna jsem si vybírala šaty na People's Choice Awards a jak mi je upravovali, bylo to jako 'Posuňte ty špendlíky o kousek, potřebuju trochu místa na krocana a sušenky.' Pronajala jsem si dům na opravdu krásné místě. Je to takové zimí království. Moc se těším."

A podle zpráv na twitteru Nina nejspíš nepojede sama. Ian napsal pár hodin před odletem a potom po přistání letadla. A toto na svůj twitter asi před 2 hodinama napsala Nina :
"Prázdniny oficiálně začaly .. Dýchám zhluboka a užívám si něčeho moc
potředného - rekreaci a odpočinek. Jsem v zimním království,usmívám
se od ucha u uchu :)

Zdroj: