Únor 2012

Hot or Not (Duben)

29. února 2012 v 18:44 | Kat |  Ankety
Na měsíc duben Vám v Hot or Not přináším fotku Candice se Stevenem, když spolu chodily :) Tak co myslíte ? :D Je sice pěkné, že se takhle dali dohromady pomocí seriálu, ale mě osobně se ta fotka moc nepáčí :) Jsou tam jak sjetí :D Musím dát Not :)


POTM (Duben)

29. února 2012 v 18:38 | Kat |  Ankety
Tak zítra nám začíná další měsíc :) Tak s ním Vám přináším i nové POTM !

Už jsem psala k vyhlášení, že protože jsem začala dělat anketu POTWeek a každý den přidávám POTDay, tak se nám to trochu mění, fotkou měsíce duben se stane jedna z fotek týdne, protože za měsíc březen byli takové fotky pouze dvě, tak dvě další libovolně přidám, aby jste mohli volit ze čtyř fotek. Fotka, která na konci března bude mít největší počet hlasů se stane fotkou měsíce duben :)

VS. 01 > Vyhlášení

29. února 2012 v 18:09 | Kat |  Ankety
Vítězem prvního VS duelu se stává Nina Dobrev !


Vyhlášení Hot or Not a POTM (březen)

29. února 2012 v 18:01 | Kat |  Ankety
Hot or Not na měsíc březen bylo s Blake Lively a takhle to dopadlo:

16 HOT proti 03 NOT


POTM na měsíc březen bylo s fotkou Blake jako Sereny a Leighton jako Blair, takhle dopadlo:

Fotka číslo 1 vyhrála s počtem 15 hlasů, fotka číslo 2 jich měla 11 a poslední fotka číslo tři měla hlasů 6 :) Ovšem protože jsem zmněnila pravidla tohoto bodování a fotek týdne, dne a měsíce, tak tahle fotka se stává fotkou měsíce březen, ale ještě dnes udělám novou anketu o fotku pro měsíc duben, která se bude skládat z fotek, které se stali fotkami týdne, protože tohle funguje teprve krátce na mém blogu, tak jsou zatím jen dvě takové fotky, proto naposledy přidám dvě které si sama zvolím, pro které budete moct hlasovat jako fotky měsíce duben :)

How was Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party?

29. února 2012 v 17:23 | Kat |  The vampire diaries
Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Katerina Graham a Torrey DeVitto se zúčastnili akce, kterou pořádala nadace Eltona Johna - Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party. Účelem této akce bylo věnovat peníze z vydražených věcí na boj proti AIDS.

Hosté přijeli na Academy Awards Viewing Party a po přípitku následovala slavnostní večeře a pak zahájení 84. ročníku Oskarů. Tento rok šéfkuchařka Cat Cora připravila luxusní večeři o pěti chodech. V menu byli například jehněčí karbanátky v jogurtu, smažené na malém množství tuku, okoun s citrusovým kuskusem nebo piquillo se šafránovou omáčkou. Jako dezert byl podáván čokoládový pudink s ovocem.

V průběhu vystoupili hvězdy The Vampire Diaries i na jeviště a pomáhali s dražbou. Nina a Ian v průběhu akce informovali na twitteru stav vydělaných peněz.

@ninadobrev - Na Oskarové party Eltona Johna! Jen na začátku hned 80 000 dolarů za vydražené "upíří kousnutí"! Wow!!

@iansomerhalder - Vydražené "upíří kousnutí" za 80 000 dolarů ode mě a Niny!!

Hlavními cenami na akci byl vstup do zákulisí natáčení The Vampire Diaries a večeře s Eltonem Johnem a Davidem Furnishem. Vanity Fair Oskar předložili neuvěřitelných 230 000 dolarů. Můžeme tedy prohlásit, že tato akce byla velmi úspěšná!

Photo of the Day > 29.02.2012

29. února 2012 v 11:53 | Kat |  Ankety
Jeremy a Elena

Dneska tu mám sourozeneckou dvojici :)


The Vampire Diaries > 3x14 > 3.kolo > SONDiel

28. února 2012 v 14:48 | Kat |  DEAR DIARY


Imagine

Tak jsem to nějak nepostřehla, ale začalo 3.kolo soutěže, do které jsem přihlášená, kdyby jste chtěli hlásnout pro díl 3x14, tak budu moc ráda :) Hlásnout mi můžete tady !

Photo of the Day > 28.02.2012

28. února 2012 v 11:40 | Kat |  Ankety
Caroline a Tyler :)

Podle mě jsou naprosto úžasní :)

Caroline/Tyler..2x21♥ - tyler-and-caroline photo

Photo of the Day > 27.02.2012

27. února 2012 v 19:42 | Kat |  Ankety
Článek ve kterém najdete informace o tématu týdne > tady !

Zapomněla jsem tam napsat, že to nebudou vyloženě páry, ale i dvojice stejného pohlaví, např. Damon a Alaric, Caroline a Bonnie a další dvojice, které něco znamenají :) Snad to bude zajímavé :)

A budu ráda, když hlásnete pro fotku následujícího týdne > tady !

A kdo mý zájem, může se přihlásit do soutěže o nejvíc sexy muže roku 2011 > tady !

Fotka na dnešní den je Damon a Rose, co na ně říkáte ? :)
Já si Rose za ty dva nebo tři díly co tam hostovala docela oblíbila, její smrt byla hodně smutná a nikdo nemůže popřít, že Damona to vzalo a že jí měl i rád :)

I never got a romantic vibe, or even a sexual vibe from Damon and Rose, even though they slept together. My guess is after a while, their relationship would have evolved into a really deep and loyal friendship, just like Rose and Trevor. Rose herself told Elena she wished she could love the way Elena does; I think Rose’s most passionate expression of feeling was in wanting to be human again, not necessarily wanting to feel love.

Vyhodnocení Affilates > official

27. února 2012 v 14:02 | Kat |  About Blog
Officiální vyhodnocení kontroly Affilates

Kontrola probíhala ve dnech od 15.ledna do 1.února 2012.
Už k vyhodnocení kontroly jsem psala, že si nechám i pár Affilates, které mě skoro neobíhají a když je začnu obíhat víc já, třeba mi to vynahradí i svým obíháním mého blogu ! Boužel u některých se tak opravdu nestalo.

Takže tady je seznam Affilates, které si nechávám a které mažu.

"Budu třídit Affilates do Sister, Elite a Top"

Takže bych byla ráda, kdyby mi někdo doporučil někoho kdo mi udělá nějaký pěkný layout, jsem sice spokojená s tím co mám od Es, ale už by to chtělo zase zmněnu :) Kdyby se někdo nabídl nebo někoho doporučil budu vděčná :)

Sister:

Egranger
*AdinkA*
Nina

Elite:

Tina
Es*
Malenka
Maci
Lady Katysek
gossipgirl
Vampírka

Top:

Dee*
Katherine.Pierce
Kath*
Týna a Ajinka
Perquiee
Evi
Charmed-ka.Pavla

Mažu:

Blaira - GGF
BuffynQa
Véja